Adler Hot Plate | AD 6520 | Number of burners/cooking zones 2 | White | Electric
- TootjadAdler
- Mudel: AD 6520
- Saadavus: 5
-
22€
Adler Hot Plate | AD 6520 | Number of burners/cooking zones 2 | White | Electric
| All | |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 84.00 mm |
| Gross height (mm) | 500.00 mm |
| Gross weight | 3.60 kg |
| Gross width (mm) | 470.00 mm |
| Juhtimise paigutus | Front |
| Kaabli pikkus | 0.9 m |
| Kõrgus | 7 cm |
| Laius | 46 cm |
| Muud funktsioonid | Two heating plates with different diameters - 185 mm and 155 mm Anti-slip rubber feet |
| Net weight | 3.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 88 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 223.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 17.00 g |
| Pliidiraua tüüp | Electric |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 2 |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Hot Plate |
| Producer product name | AD 6520 |
| Sügavus | 26.5 cm |
| Taimer | No |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Toote värv | White |
| Võimsus | 2500 W |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












